exkluzivní firemní dárky

Hledáte exkluzivní firemní dárky pro nejdůležitější klienty či firemní partnery? Vytvořili jsme pro vás kolekci výjimečných kousků. Možná je perzonalizace s logem či názvem vaší firmy. Velmi rádi vám ale také připravíme konkrétní nabídku dle vašich požadavků a finančních možností.

Prohlédnout nabídku

Návrhy interiérů a venkovních prostor

Kromě prodeje se věnujeme také návrhům konkrétních interiérů a venkovních prostor. Pracujeme se zkušenými bytovými designery a architekty. Připravíme vám návrh s výběrem nábytku, dekorací a doplňků, i nad rámec našeho internetového obchodu.

Napište nám

Dárkové poukazy

Přemýšlíte nad originálním dárkem pro své blízké a nevíte, co by jim udělalo radost? Obdarujte je dárkovým poukazem do našeho internetového obchodu. Darujete jim krásu, kvalitu a jedinečný design.
Poukazy vám zašleme poštou či elektronicky. Nabízíme je v hodnotě 1.000 Kč, 5.000 Kč a 10.000 Kč.

Koupit dárkový poukaz

DEKORACE ČINŽOVNÍCH A KANCELÁŘSKÝCH DOMŮ

Vyzdobíme váš činžovních dům vánoční či podzimní dekorací, posataráme se o pravidelné květinové aranžmá i kompletní výzdobu schodiště a společných prostor.
Tyto prostory ukazují atmosféru v domě a příznivě působí na vás, jako bydlící, i vaše návštěvy. Oslňte prvním dojmem ...

Napište nám

Jste bytový designér či architekt?

Staňte se naším partnerem a získáte mnoho výhod
- slevy na více jak 5.000 produktů
- individuální přístup
- výroba na zakázku a úpravy produktů dle přání klienta
- výběr produktů od dodavatelů i nad rámec e-shopu

OBNOVA SPOLEČNÝCH PROSTOR SECESNÍCH DOMŮ

Navrhneme barevné uspořádání společných prostor domu včetně schodiště, přičemž se snažíme zachovat původní historické barevnosti, štukové omítky i ráz dlažby.
Zajistíme kompletní vnitřní rekonstrukci, zakázkovou výrobu dlažby a pasířských prací, výrobu vstupních dvěří i repas oken.

Napište nám