Röshults: přísný design a dokonalá rovnováha

Představujeme vám švédskou designérskou dvojici RÖSHULTS

Sofistikovaný design. Stylový vzhled. Vzpomínky. Kombinace exkluzivních materiálů, jako je teak a nerezová ocel, s moderním architektonickým designem, oslavuje luxusní aspekty dobrého života. Výsledkem je jedinečný koncept stylového, vysoce kvalitního nábytku navrženého pro náročného jednotlivce. Nábytek, ve kterém se pohodlně mísí pohodlí, elegance a rafinovaná plnění.

Röshults

Dokonalá rovnováha

Vyzvěte své smysly. Podívejte se na krásu z nových perspektiv. Objevte nový venkovní nábytek, který kombinuje prvotřídní materiály s moderní architekturou, designem a funkcí. Najděte perfektní rovnováhu mezi lidmi, předměty, prostorem, kuchyní, bydlením, přáteli a rodinou a nechte život být středobodem.

Historie značky

Všechno to začalo, když Anders Norgren, otec jednoho ze zakladatelů, vytvořil první produkt společnosti Röshults, nyní nazvaný Fire Basket Original. Nápad vznikl v jeho malé chatě ve švédském Röshultu. Díky silnému propojení objektu a místa nazval toto ohniště Röshults Fire Basket. Značka se zrodila. Společnost byla založena v roce 2007 a rok od roku posiluje svoji pozici na trhu po celém světě.

Röshults

Filozofie designu

Jeden koncept, jeden design, jeden styl. Pokud se vám tento design líbí, najdete zde všechny potřebné výrobky na terasu. Od oblasti vaření, stolování, salonu až po bazén. Všechny výrobky mají přísný, architektonický a nadčasový design.
Většina produktů se dodává smontovaná a připravená k použití. Výběr kvality a materiálu je před cenou.

Röshults

Fotky: Röshults

Připojit komentář

Všechny komentáře procházejí kontrolou před vlastním zveřejněním.