Pinetti - italská dokonalost

Firma Pinetti vznikla v roce 1983 v italském městě Bergamo. Tato původně malá rodinná firma je dnes předním výrobcem kožných doplňků a vypráví svůj příběh po celém světě.

pinetti kožené doplňky

Kombinací kreativního talentu s technickými dovednostmi, přidáním širší vize a investic se zančka Pinetti v průběhu času vyvinula k absolutní špičce italského designu. 

V nabídce této značky naleznete opravdu nádherné kousky - kožené podnosy, koše, úložné boxy, ale i němého sluhu či termonkonvici. 

pinetti kožené doplňky
Hi-tech řemeslo

Vysoce kvalifikovaní řemeslníci, technologické vybavení, tradiční kreativita, vynalézavost a manuální zručnost. To jsou atributy, kterými se řídí Pinetti. Každý kus je ručně vyrobený. Zbylá kůže se zpracovává, barvení probíhá ekologickými barvivy. 

pinetti kožené doplňky
Moderní tradice

Pojem „Made in Italy“ není jen abstraktní pojem. Italská řemeslná tradice získala svůj smysl pro krásu a dobře vyrobený produkt z uměleckého a kulturního dědictví neocenitelné hodnoty, celosvětově známého a uznávaného. V tomto rámci dokonalosti a estetického cítění přinesla rodina Pinetti své obchodní a produktové nápady do mnoha domovů.

pinetti kožené doplňky

 

Připojit komentář

Všechny komentáře procházejí kontrolou před vlastním zveřejněním.