Nebojte se barev

Venku je sice šedivo, ale nic nebrání tomu, aby váš dům zářil barvami i za těchto deštivých dnů. Barvy dodávají energii, podporují dobrou náladu, fantazii a tvořivost. Takže pokud na vás doléhá klasická podzimní deprese, neexistuje lepší způsob, jak se jí zbavit, než si své útočiště zpříjemnit barvami.

Sara Miller kolekce povlečení makosatén PerdonaHome

Ve společnosti stále převažuje dogma, že „méně je více“. Netvrdíme, že na tom není kus pravdy, neznamená to však, že bychom se měli bát barev a kombinací. Mnoho lidí si myslí, že barevně vyladěné interiéry jsou záležitostí pouze zkušených designerů a sami se podobných konceptů bojí nebo se snaží napodobit scény z titulních stran časopisů. Obavy z výsledku většinou ústí v mdlé, okoukané nebo bílé sterilní prostředí. S kolekcí britské návrhářky Sary Miller však designéra rozhodně potřebovat nebudete. Ikonické vzory a pečlivě volené odstíny vytváří eklektickou fúzi, se kterou nikdy nešlápnete vedle. Perfektně vyniknou v moderních i klasických, tmavých i světlých interiérech.

Že život nemusí být jen jednobarevný, je i přáním Sary Miller, která v jednom z rozhovorů uvedla, že jejím záměrem bylo vytvořit kolekci, která bude důvodem k tomu, aby byl váš život barevnější.

Sara Miller kolekce povlečení makosatén PerdonaHome

Jako oceněná britská designérka se Sara Miller vždy inspirovala svými dobrodružstvími z celého světa. Od složitého řemeslného zpracování zdobených paláců v Jaipuru až po ohromující jednoduchost květu japonské sakury. Sara Miller objevuje svět s vášní a tuto inspiraci přináší zpět do svého londýnského studia, kde ji přetváří ve skutečně krásné, důmyslné a elegantní designy.

Celá kolekce je navržena tak, aby jednotlivé kousky mohly být kombinovány dle libosti. Jsou odvážné a přitom elegantní, mohou být výrazným prvkem i skvělou kulisou. Možná i vás samotné překvapí, jak dobře vypadá kombinace, kterou sami vytvoříte.

Ale vybrat si můžete i z jiných kolekcí, a to z mnoha druhů ložního prádla a celé řady dekoračních polštářů, které nejenže místnost prozáří, ale budou vás i bavit. 

Připojit komentář

Všechny komentáře procházejí kontrolou před vlastním zveřejněním.